Sukces Przemka Walaszka w Seniorach!

Reprezentant naszego klubu Przemysław Walaszek z dobrej strony pokazał się na turnieju Grand Prix Polski w Zielonej Górze, zajmując miejsca 13-16.

- Przemek po raz pierwszy w seniorskiej karierze zaszedł tak daleko na Grand Prix Polski i z pewnością możemy być zadowoleni z jego występu. Wysokie miejsce powinno dać mu rozstawienie na marcowych Mistrzostwach Polski Młodzieżowców w Krośnie, co jest bardzo ważne. Z drugiej strony, jest sporo do poprawy i nasz zawodnik ma nad czym pracować - mówi menadżer Dojlid Piotr Anchim.

W grupie nasz tenisista pokonał po 3:0 Michała Galasa (LZS Kujakowice) i Tomasza Tomaszuka (Pogoń Siedlce) i 3:1 Andrzeja Furmana (ULKS Ciechów) oraz przegrał po zaciętej walce 2:3 z Konradem Kulpą (Energa KTS Toruń), chociaż w decydującym secie prowadził już 7:4, ale nie zdobył już żadnego punktu . Warto zaznaczyć, że Kulpa dotarł potem aż do finału.

W 1. rundzie Przemek przegrał 0:4 z Tomaszem Lewandowskim (AZS Politechnika Rzeszów).  Nasz zawodnik tlumaczył, że przechodził kryzys fizyczny, a dodatkowo rywal kwestionował poprawność jego serwisu, co wyprowadziło go trochę z równowagi. Na koniec tenisista Dojlid uległ 0:3 Samuelowi Kulczyckiemu (Olimpia-Unia Grudziądz).

Teraz Przemek i pozostali zawodnicy nasej drużyny mogą już się skupić na najbliższym meczu ligowym. 2 lutego zagramy na wyjeździe z Politechniką Rzeszów.

Sponsor 1 Ligi kobiet: