Aktualności

Świetna runda Dojlid II

Efektownie pierwszą rundę rozgrywek zakończyły nasze drugoligowe rezerwy. Dojlidy II pokonały 9:1 MOSiR Grajewo i 8:2 MOKS Słoneczny Stok Białystok.

Rywale naszego zespołu dotąd mieli na koncie komplet zwycięstw, ale mecze z naszą młodzieżą miały jednostronny przebieg. Dojlidy II wygrały wysoko i zakończyły rundę bez porażki, czy nawet remisu, a wszystkie mecze kończyły się wynikami 10:0, 9:1 lub 8:2.

- Cieszę się, że młodzi tenisiści robią postępy. Mają przed sobą postawiony cel, jakim jest awans i do tego celu dążą. Przygotowują się starannie do każdego spotkania i efekty są widoczne. Mam nadzieję, że podobnie będą spisywać się w rundzie rewanżowej drugiej ligi i wciąż się rozwijać - mówi menadżer Dojlid Piotr Anchm.

WYNIKI
MOSIR Grajewo - Dojlidy II Białystok 1:9.

Punkty dla Dojlid: Paweł Piszczatowski, Mateusz Repke, Marcin Olszewski - po 2,5; Krzysztof Kurlenda - 1,5.

Dojlidy II Białystok - MOKS Słoneczny Stok Białystok 8:2.
Punkty da Dojlid: Marcin Olszewski, Paweł Piszczatowski - po 2,5; Mateusz Repke, Piotr Michalski - po 1,5.

Fot. Robert Kruk. Na zdjęciu: zespół Dojlid II. 

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: