Aktualności

Wyjazdowy remis z Luveną

Na początek rundy rewanżowej I ligi kobiet zespół Optima Polska Dojlidy Białystok zremisował na wyjeździe z Luveną Luboń 5:5.

-  W grudniu Luvena przegrała w naszej hali 2:8 i widać było, że u siebie bardzo chce się zrewanżować. Jej tenisistki były bardzo zmobilizowane, ale nasze reprezentantki podjęły rękawicę i mecz by barzo zacięty - mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim.

W naszej drużynie bardzo dobrze spisały Daria Kisiel i Julia Jackowska, które w grach singlowych zdeklasowały swoje rywalki, nie tracąc żadnego seta. Punkt wywalczyła Kamila Gryko, wygrywając 3:0 z Anitą Chudy.

- Jest mały niedosyt, bo Michalina Górska prowadziła w ostatnim secie spotkania z Joanną Spychałą 10:8, ale chyba wystraszyła się szansy na zwycięstwo, zaczęła grać bardzo pasywnie i przegrała 10:12. Z drugiej strony, przegraliśmy oba deble i w tym momencie Luvena wygrywała już 4:2. W sumie zatem szanujemy ten punkt i walczymy dalej - kończy Piotr Anchim.

A kolejne spotkanie drużyna Optima Polska Dojlidy Białystok rozegra już 19 stycznia, na wyjeździe z Chrobrym Międzyzdroje.

WYNIK
Luvena Luboń - Optima Polska Dojlidy Białystok 5:5.

Punkty da naszego zespołu: Daria Kisiel - 2, Julia Jackowska - 2, Kamila Gryko - 1, Michalina Górska - 0.  
Fot. Robert Kruk. Na zdjęciu: Kamila Gryko 

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: