Aktualności

Jedziemy sprawić niespodziankę

Bardzo wymagającego rywala w pierwszym w 2019 roku meczu będą miały Dojlidy Białystok, które zagrają na wyjeździe z Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki.

Lider Lotto Superligi gra w tym sezonie świetnie. Przegrał tylko jeden mecz - na wyjeździe 2:3 z Energą Toruń i to tylko dlatego, że zagrał w osłabionym składzie. Pozostałe spotkania zespół z Grodziska Mazowieckiego wygrał, a rywale zdołali mu zabrać tylko pięć małych punktów.

- Rzeczywiście, Bogoria gra od początku sezonu znakomicie i jego wyniki robią wrażenie. Ale jedziemy do hali lidera bez strachu. Przeciwnie, wierzę, że jesteśmy w stanie sprawić niespodziankę - mówi Wandżi, grajacy trener naszego zespołu.

Na znakomity dorobek lidera zapracowali głównie: Marek Badowski, Czech Pavel Sirucek oraz Grek Gionis Panagiotis i to ich występu należy się spodziewać w niedzielę przeciwko Dojlidom.

- Lubię grać zarówno z Siruckiem, jak i obrońcą Panagiotisem. Liczę też na dobry występ Yongyina Li oraz na to, że walkę podejmie Przemek Walaszek. Wszystkim nam zależy, żeby udanie rozpocząć występy w 2019 roku i powalczyć o jak najwyższe miejsce w tabeli - dodaje Wandżi.

Niedzielny mecz w Grodzisku Mazowieckim rozpocznie się o godz. 16. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów i czekamy na dobre wieści. 

Fot. Robert Kruk. Na zdjęciu: Wandżi.

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: