Aktualności

Skończmy rok zwycięstwem

Ostatnim meczem naszego klubu w 2018 roku będzie spotkanie I ligi kobiet Optima Polska Doljlidy Białystok - Luvena Luboń.

- Zwycięstwami kończyły tegoroczne występy pierwszy zespół w Lotto Superlidze i rezerwy w drugiej lidze mężczyzn. Mam nadzieję, że także nasze tenisistki wygrają, bo rywal jest z pewnością w ich zasięgu - mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim.

Zanosi się na ciekawe widowisko, bo obie drużyny zgromadziły dotąd po dziewięć punktów. Zwycięzca będzie blisko ścisłej czołówki, a pokonany będzie się musiał zacząć oglądać za siebie, bo I liga jest bardzo wyrównana i drużyny z dołu tabeli nie mają dużej straty.

O sile Luveny stanowią dwie doświadczone zawodniczki - Paulina Nowacka i Joanna Spychała, a skład uzupełnia utalentowana młodzież.

- My wystawiamy najmocniejszy skład, z Białorusinką Darią Kisiel, Kamilą Gryko, Julią Jackowską i Michaliną Górską. Z pewnością emocji nie zabraknie i wierzę, ża nasz zespół stanie na wysokości zadania - dodaje Piotr Anchim.

Mecz Optima Polska Dojlidy Białystok - Luvena Luboń rozpocznie się w sobotę, o godz. 16, w małej hali przy ul. Suchowolca 26. Wstęp wolny, serdecznie zaprasamy do dopingowania naszych reprezentantek.

Fot. Robert Kruk. Na zdjeciu: pierwszoligowa drużyna kobiet.

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: