Aktualności

Rezerwy gromią rywali w II lidze

Nasza młodzież znakomicie spisuje się w rozgrywkach II ligi. Rezerwy Dojlid wygrały dotąd wszystkie spotkania i są liderem.

- Imponujące są rozmiary zwycięstw zespołu, w którym są wyłącznie juniorzy i młodzieżowcy. Każdy mecz kończył się wynikiem 10:0 lub 9:1. Nawet ostatnie spotkanie z niepokonaną dotąd drużyną Galaxy wygraliśmy 9:1 - mówi mendżer Dojlid Piotr Anchim.

Imponujące są też statystyki indywidualne. Paweł Piszczatowski, Mateusz Repke i Krzysztof Kurlenda pokonali dotąd wszystkich rywali w grach pojedynczych, Marcin Olszewski przegrał tylko raz, a Piotr Michalski dwukrotnie. Wszystkie możliwe do zdobycia punkty wywalczyły nasze deble.

W tym roku nasz drugi zespół zakończył już występy, ale w styczniu czekają go najtrudniejsze boje. Zagramu z drużynami MOSiR-u Grajewo i MOKS-u Słoneczny Stok Białystok, które też dotąd wygrały wszystkie spotkania ligowe.

- Te mecze zadecydując o układzie tabeli. Mam nadzieję, że nasza młodzież stanie na wysokości zadania i awansuje do gier barażowych. Przed sezonem postawiliśmy sobie bowiem ambitny cel, jakim jest awans do pierwsze ligi - zaznacza Piotr Anchim.

Fot. Robert Kruk.

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: