Aktualności

To ostatni mecz. Chcemy go wygrać

W piątek Dojlidy Białystok rozegrają ostatni w tym roku mecz Lotto Superligi. Preciwnikiem naszej drużyny będzie Fibrain AZS Politechnika Rzeszów.

- Od początku sezon układał się dla nas dobrze, ale w trzech ostatnich meczach, mimo że walczyliśmy, to ponieśliśmy porażki. Dlatego chcemy przed świątęczno-noworoczną przerwą znów pokazać się przed naszymi kibicami z jak najlepszej strony i odnieść zwycięstwo - mówi menadżer Dojlid Piotr Anchim.

Zespół z Rzeszowa ma trzy punkty mniej od naszej drużyny, ale i jeden mecz rozegrany mniej. Dlatego można spodziewać się zaciętego spotkania.

- Z pewnością wygrana leży w zasięgu naszych możliwości, ale nie będzie o nią łatwo. Trzon kadry naszego przeciwnika tworzą doświadczeni ligowcy, czyli Tomasz Lewandowski i Rosjanin Wasilij Łakiejew. Nową twarzą jest inny tenisista z Rosji - Saidi Ismajłow - dodaje menadżer naszego klubu.

 Przeciwko gościom zagrają już tradcyjnie: Wandżi, Yongyin Li i nieobecny podczas ostatniego meczu w Działdowie Przemek Walaszek.

- Wandżi grał co kilka dni w superlidze i w kadrze narodowej Polski. Ostatnio we wtorek w naszej reprezentacji, która wygrała 3:0 z Turcją, zapewniając sobie awans na Drużynowe Mistrzostwa Europy. Wygrał wszystkie ostatnie pojedynki bez straty seta i nie boję się jego zmęczenia grą. Już bardziej na jego dyspozycję mogą wpłynąć uciążliwe podróże i ból pleców, na który ostatnio się skarżył. Mam jednak nadzieję, że tak sie nie stanie i nasz grający trener  znów pokaże klasę - kończy Piotr Anchim.

Piątkowy mecz rozpocznie się o godz. 18, w hali przy ul. Suchowolca 26. Zapraszamy do dopingowania Dojlid. Wstęp wolny.

Fot. Robert Kruk. Na zdjęciu: Wandżi.

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: