Aktualności

Zmiana gospodarza w meczu z Dekorglassem

Dojlidy Białystok rozegrają w weekend dwa wyjazdowe mecze w Lotto Superlidze - w Bydgoszczy z Zooleszcz Gwiazdą (piątek) i w Działdowie z Dekorglassem (niedziela).

- Ważna informacja dla kibiców jest taka, że dojdzie do zmiany spotkania z Dekorglassem, które miało odbyć się w naszej hali. Ze względów logistycznych porozumieliśmy się z naszym przeciwnikiem i zagramy w Działdowie, do którego jest znacznie bliżej z Bydgoszczy niż do Białegostoku. Oczywiście, nasi kibice nic nie stracą, bo w rundzie rewanżowej zagramy u nas - tłumaczy menadżer naszego klubu Piotr Anchim.

Z naszych weekendowych rywali znacznie wyżej notowana jest Dekorglass, co nie oznacza, że można lekceważyć Gwiazdę.

- Zespół z Bydgoszczy stoczył w środę zacięty bój w Jarosławiu z Kolping Fracem. Prowadził 2:1, przegrywając ostatecznie 2:3. Opór, jaki postawił mistrzowi Polski świadczy o tym, że w piątek czeka nas ciężki mecz i na taki właśnie się nastawiamy - mówi Piotr Anchim.

W Jarosławiu po punkcie zdobyli dla klubu z Bydgoszczy Rosjanin Wiaczesław Burow i Koreańczyk Soo Kang Dong. Grał też Mateusz Ufnal. Prawdopodobnie Gwiazda w podobnym składzie przystąpi do meczu z nami.

W drużynie z Działdowa możemy się spodziewać następującego zestawienia: Chun Ting Wong (Hongkong), Yang Wan (Słowacja) i Polak Paweł Fertikowski. 

Dojlidy w obu spotkaniach wystąpi w żelażnym składzie: Wandżi, Yongyin Li i Przemysław Walaszek.

- Wandżi narzekał ostatnio na kontuzję pleców, ale trenuje i robi wszystko, by być w jak najlepszej dyspozycji. Czekają nas dwa trudne spotkania, ale liczymy, że w obu wywalczymy zdobycz punktową - kończy Piotr Anchim.

Trzymamy kciuki i czekamy na dobre wieści z Bydgoszczy i Działdowa.     

 

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: