Aktualności

Wygrywamy walkowerem z Galaxy

Derby Białegostoku w pierwszej lidze kobiet nie doszy do skutku. Zespół Optima Polska Dojlidy wygrał walkowerem z Galaxy, wskutek nieobecności drużyny przeciwnej.

- Wcześniej próbowaliśmy przełożyć spotkanie z soboty na niedzielę, ale spotkaliśmy się z kategoryczną odmową Galaxy. Stawiliśmy się więc na mecz, mimo mocno osłabionego składu. W sali była tylko jedna zawodniczka zespołu przeciwnego, pozostałe podobno utknęły w pociągu na trasie do Białegostoku. Po upłynięciu regulaminowego czasu, sędzia postanowił przyznać nam zwycięstwo 10:0 walkowerem - opowiada menadżer naszego klubu Piotr Anchim.

Nasz zespół ma w dorobku sześć punktów i zajmuje piąte miejsce w tabeli. Kolejny mecz drużyna Optima Polska Dojlidy rozegra 17 listopada, podejmując w Białymstoku Agro-Sieć Chełmno.  

Fot. Robert Kruk. Na zdjęciu: drużyna Optima Polska Dojlidy

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: