Rezerwy Dojlid liderem 2 ligi mężczyzn!

UKS Dojlidy Białystok II liderem tabeli w II lidze podlaskiej! Oprócz dobrych wyników drużyny Superligi i 1 ligi kobiet doskonale w 2 lidze mężczyzn radzą sobie nasi panowie. Dojlidy II w składzie: Paweł Piszczatowski, Piotr Michalski, Marcin Olszewski, Mateusz Repke i Krzysztof Kurlenda mają już 3 zwycięstwa na swoim koncie i legitymują się  bilansem setów 28:2 !!!

- Jeżeli nie popełnimy żadnych błędów w trakcie sezonu, to powinniśmy spokojnie wygrać tą drugą ligę. Wszyscy chłopacy regularlnie trenują i mamy ambicje awansować do baraży. Dużo pozytywów do naszego zespołu wniósł młody Piotr Michalski, który do tej pory przegrał tylko jeden pojedynek- mówi Paweł Piszczatowski kapitan naszej drużyny.

Na drugim miejscu jest UKS MOSiR Grajewo 26:4, natomiast trzecie miejsce zajmuje KS GALAXY BIAŁYSTOK 23:7. W rankingu indywidualnym na czele stoi Mateusz Marczykowski (MLUKS MOSIR GRAJEWO), który odniósł jedną porażkę, na kolejnych dwóch miejscach z takim samym bilansem bez porażki plasuje się Szymon Roszkowski i Krystian Maciorowski.

Tabela:

1. UKS Dojlidy Białystok II