Aktualności

Rezerwy Dojlid liderem 2 ligi mężczyzn!


UKS Dojlidy Białystok II liderem tabeli w II lidze podlaskiej! Oprócz dobrych wyników drużyny Superligi i 1 ligi kobiet doskonale w 2 lidze mężczyzn radzą sobie nasi panowie. Dojlidy II w składzie: Paweł Piszczatowski, Piotr Michalski, Marcin Olszewski, Mateusz Repke i Krzysztof Kurlenda mają już 3 zwycięstwa na swoim koncie i legitymują się  bilansem setów 28:2 !!!
 
- Jeżeli nie popełnimy żadnych błędów w trakcie sezonu, to powinniśmy spokojnie wygrać tą drugą ligę. Wszyscy chłopacy regularlnie trenują i mamy ambicje awansować do baraży. Dużo pozytywów do naszego zespołu wniósł młody Piotr Michalski, który do tej pory przegrał tylko jeden pojedynek- mówi Paweł Piszczatowski kapitan naszej drużyny. 
 
Na drugim miejscu jest UKS MOSiR Grajewo 26:4, natomiast trzecie miejsce zajmuje KS GALAXY BIAŁYSTOK 23:7. W rankingu indywidualnym na czele stoi Mateusz Marczykowski (MLUKS MOSIR GRAJEWO), który odniósł jedną porażkę, na kolejnych dwóch miejscach z takim samym bilansem bez porażki plasuje się Szymon Roszkowski i Krystian Maciorowski.
 
Tabela:
 
1. UKS Dojlidy Białystok II
2. UKS MOSiR Grajewo
3. KS GALAXY BIAŁYSTOK
4. MOKS Słoneczny Stok Białystok
5. UKS BIAŁOBRZEGI
6. Sokólski Klub Tenisa Stołowego SKTS Sokółka
7. KTS Bielsk Podlaski 
8. ATS Białystok
9. KU AZS PWSIP Metal-Technik Łomża tenis stołowy
10. UKS TS "Ósemka" Białystok
11. Pogranicze Kuźnica-tenis stołowy
 
fot, Robert Kruk

 SPONSORZY Klubu:

            

Sponsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: