Aktualności

Świetny start młodzieży w Łomży

Nasza młodzież znów potwierdziła, że jest czołową siłą w regionie. Reprezentanci Dojlid wygrali w Łomży trzy z czterech turniejów na drugich zawodach z cyklu Grand Prix Województwa Podlaskiego w kategoriach juniorek, juniorów, młodziczek i młodzików.

Świetnie spisali się zwłaszcza juniorzy którzy zajęli całe podium. Już drugie w tym sezonie zawodu GP wygrał Piotr Michalski, który wyprzedził kolegów klubowych - Marcina Olszewskiego i Mateusza Repke.

Znakomicie wypadliśmy też wśród młodzików, bo zwyciężył Konrad Gryk, przed Szymonem Patejczukiem. Piąty był Maciej Perkowski.

W gronie juniorek bezkonkurencyjna okazała się Kamila Gryko. Piąte miejsce zajęła Michalina Górska, a na lokatach 7-8 sklasyfikowana została Julia Filipowicz.

Gratulujemy udanego występu i czekamy na kolejne sukcesy. 

Fot. Robert Kruk. Na zdjęciu: Kamila Gryko.

 SPONSORZY Klubu:

            

Sponsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: