Aktualności

Lotto Superliga. Polonia to groźny rywal

Kolejnym przeciwnikiem Dojlid Białystok w Lotto Superlidze będzie Polonia Bytom. Nasza drużyna zagra na wyjeździe w niedzielę, o godz. 18.

- Ostatnio nie mieliśmy szczęścia do Polonii, kóra była dla nas bardzo niewygodnym rywalem. Przegrywaliśmy z bytomską drużyną i u siebie, i w jej hali. W tym sezonie też ma mocny skład skład, ale wierzymy, że tym razem to my będziemy górą - mówi menadżer Dojlid Piotr Anchim.

Liderem Polonii jest Robert Floras Reprezentant Polski wygrał dotąd wszystkie pojedynki i jest liderem rankingu indywidualnego. Tuż za nim jest... nasz grający trener Wandżi. Starcie dwóch kadrowiczów zapowiada się zatem pasjonująco.

Poza Florasem, w Poloniii gra Czech Antonin Gavlas, który pokonał m. in. Wei Shihao. Z Chińczykiem w barwach Unii AZS Gdańsk przegrali już Wandżi i Yongyin Li. Skład uzupełnia Mateusz Gołębiowski.

- Jedziemy do Bytomia z szacunkiem dla rywali, ale i nadzieją na dobry wynik. Wandżi i Yongyin Li są w dobrej dyspozyji, liczymy też na to, że niespodziankę jest w stanie sprawić Przemek Walaszek. W każdym razie zapowiada się ciekawe spotkanie - kończy Piotr Anchim.

Fot. Robert Kruk. Na zdjęciu: Przemek Walaszek i Wandżi.

 SPONSORZY Klubu:

            

Sponsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: