Aktualności

Wielkie granie w Białymstoku


W weekend nasze miasto stanie sie stolicą polskiego tenisa stołowego. W Białymstoku odbędzie się I Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów, którego współorganizatorem jest nasz klub.

Kibice w akcji zobaczą ponad 160 zawodniczek i zawodników z krajowej czołówki. Nie zabraknie wśród nich reprezentantów Dojlid.

Wśród kobiet prawo gry w turnieju głównym mają zapewnione Kamila Gryko i Julia Jackowska. Julka znakomicie wypadła podczas mininego weekendu na Grand Prix Polski Juniorek, zajmując w Zielonej Górze piąte miejsce. Teraz spróbuje swoich sił w seniorskiej stawce. Przez eliminacje przebijać się będzie Sandra Kozioł.

W męskim turnieju głównym wystąpi Przemek Walaszek, a w kwalifikacjach powalczą: Krzysztof Kurlenda, Jakub Chojnacki, Mateusz Repke, Piotr Michalski, Marcin Olszewski i Paweł Piszczatowski.

- Cieszy fakt, że zawody odbęda się w Białymstoku, bo tej rangi turnieju seniorskiego jeszcze u nas nie było. To zaszczyt, ale i wielkie organizacyjne wyzwanie. Nasi reprezentanci to młodzieżowcy i juniorzy, więc walka z seniorami to dla nich przede wszystkim nauka. Ale nie ukrywamy, że liczymy też na sukcesy, szczególnie ze strony Przemka Walaszka - mówi menadżer Dojlid Piotr Anchim.

Piątkowy turniej eliminacyjny rozpocznie się o godz. 12.30, sobotnie zawody główne - o godz. 9, a niedzielna, decydująca część rywalizacji - o godz 9.30. Finał seniorek zaplanowany jest na godz. 12.20, a seniorów - na 12.55.

Serdecznie zapraszamy kibiców do hali ZSRol. przy ul. ks. Suchowolca 26. Wstęp wolny. 

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: