Aktualności

Wyprawa na trudny teren

Do meczu dwóch niepokonanych dotąd drużyn dojdzie w 3. kolejce Lotto Superligi. Unia AZS AWFiS Gdańsk podejmie Dojlidy Białystok.

Nasz rywal wygrał 3:0 z Morlinami Ostróda i 3:2 z Polonią Bytom. Natomiast nasza drużyna pokonała po 3:0 Energę KTS Toruń i Palmiarnię Zielona Góra.

- Jeśli się wygrało dwa mecze, to chce się dalej zwyciężać. Ale to wyprawa na trudny teren, bo Gdańsk ma bardzo mocny skład i to rywal jest faworytem - uważa nasz grający trener Wandżi.

Podobnego zdania jest menadżer Dojlid Piotr Anchim.

- Nasi przeciwnicy sprowadzili najlepiej puntującego zawodnika ligi francuskiej - Chińczyka Wei Shihao i najlepiej punktującego Polaka w naszej Lotto Superlidze - Patryka Chojowskiego. Do tego mają mocnego Rosjanina Michaiła Pajkowa. Ten skład nie ma praktycznie słabych punktów. Ale pojedziemy powalczyć o jak najlepszy wynik - mówi  Piotr Anchim.

Rzeczywiście, nasi tenisiści nie mają nic do stracenia, za to wiele do zyskania, bo każda zdobycz punktowa w Gdańsku  będzie cennym łupem. Wierzymy zatem, że Wandżi, Yongyin Li i Przemek Walaszek skutecznie powalczą z faworyzowanym przeciwnikiem. A mecz w Gdańsku rozpocznie się w niedzielę, o godz. 18.

Fot. Robert Kruk. Na zdjęciu: drużyna Dojlid.

 

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: