Informacje

1 liga kobiet:Liczymy na pierwsze punkty


W piątek z rezerwami GLKS Nadarzyn (godz. 19:00) i w sobotę z Notecią Inowrocław (16:00) zagra we własnej hali pierwszoligowa drużyna Optima Polska Dojlidy Białystok.
 
- Po porażce na inaugurację, liczymy na rehabilitację i zwycięstwa. Nikogo nie lekceważymy, ale w mojej ocenie trudniejszy będzie pierwszy mecz, z rezerwami Nadarzyna - ocenia menadżer naszego klubu Piotr Anchim.
 
Piątkowe rywalki na starcie pokonały na wyjeździe Dwójkę Rawa Mazowiecka 6:4. W zespole z Nadarzyna występują znane z gry w białostockich klubach Dominika Gilewska i Aleksandra Dąbrowska, ale liderkami przyjezdnych są Aleksandra Falarz i Wiktoria Ziemkiewicz.
 
Noteć na inaugurację przegrała w Łomży 3:7. Dwa punkty dla zespołu z Inowrocławia zdobyła Barbara Suchomska, a jeden Katarzyna Palacz.,
 
W naszym zespole zadebiutuje Białorusinka Daria Kisiel, która nie wystąpiła w przegranym 2:8 meczu w Luzinie.
 
– Głównym celem pierwszoligowego zespołu jest rozwój sportowy młodych zawodniczek i na tym się skupiamy. Ale przecież umiejętność zwyciężania jest bardzo ważna i wierzę, że zdobędziemy w weekend komplet punktów – zaznacza Piotr Anchim.
 
Oba mecze zostaną rozegrane w małej hali przy ul. ks. Suchowolca 26.

 SPONSORZY Klubu:

              

Sponsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: