Informacje

Piknik Rodzinny na Plantach w tą sobotę!

Już po raz piąty mamy przyjemność zaprosić wszystkich sympatyków naszego klubu i dyscypliny na Piknik Rodzinny z Tenisem Stołowym.
 
Impreza będzie miała miejsce w najbliższą sobotę - 15 września, w godz. 11:00-14:00, na białostockich Plantach w okolicach ul. Akademickiej.
 
-  Znów chcemy promować nasz klub i tenis stołowy wśrod mieszkańców. Tym razem nie spotkamy się na placu przed ratuszem, jak to było w minionych latach, ale dobrej zabawy i wielu atrakcji z pewnością nie zabraknie - mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim.
 
Główną atrakcją będzie otwarty turniej "Pod Chmurką", z cennymi nagrodami rzeczowymi. Za 1 miejsce do wygrania będzie Torba Podróżna Tibhar, za 2 miejsce okładzina Tibhar Aurus a za 3 futerał-walizka.
 
Oprócz turnieju "Pod chmurką" przygotowaliśmy konkursy dla najmłodszych z nagrodami, turniej dla dzieci i wiele innych niespodzianek. Przede wszystkim będzie można pograć w tenisa i zmierzyć się z zawodnikami naszego klubu. Będzie można także porozmawiać i zrobić zdjęcie z "Dojlidkiem" i tenisistami Dojlid.
 
Wypada tylko zamówić dobrą pogodę i do zobaczenia w sobotę. Czekamy na was na Plantach! 

 SPONSORZY Klubu:

              

Sponsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: