Informacje

Chwalą nas, czyli media o Dojlidach


Ciepło o początku sezonu Lotto Superligi w wykonaniu Dojlid Białystok wypowiadają się media.

Nic dziwnego, bo nasz zespół rozpoczął od dwóch zwycięstw po 3:0 (z Energą KTS Toruń i Palmiarnią Zielona Góra), tracąc dotąd tylko trzy sety. Przed inauguracją Wandżi i jego koledzy nie byli postrzegani jako faworyci meczu w Toruniu, a ich zwycięstwo odebrano jako niespodziankę. Ale już przed spotkaniem z Palmiarnią pamel ekspertów na stronie www.superliga.com.pl typował wygraną Dojlid za trzy punkty. Noi i nie pomylił się.

Także lokalne media podkreślają zdecydowane zwycięstwo naszego zespołu.

– Goście nie byli w stanie niczego zrobić i w całym spotkaniu ugrali ledwie seta - czytamy w „Kurierze Porannym” w artukule pod tytułem „Rozprawili się z Palmiarnią”.

W podobnym tonie utrzymana jest relacja w „Gazecie Współczesnej” w tekście „Palmiarnia rozgromiona”.


– Wygląda na to, że po nieudanych poprzednich rozgrywkach zespół Dojlid wyciągnął odpowiednie wnioski. W dwóch pierwszych kolejkach zespół ze stolicy Podlasia zwyciężył 3:0 – czytamy z kolei na portalu bia24.pl.

– Tego Dojlidom brakowało rok temu – udanego wejścia w sezon. Zwycięstwa w tej fazie zmagań pozwalają nabrać pewności siebie, co właśnie widzimy w ekipie białostoczan – ocenia portal www.bialystokonline.pl 


www.ddb24.pl


Eska Białystok

Wyborcza.pl

Oby media miały jak najwięcej okazji do chwalenia naszego klubu. Najbliższa okazja będzie już podczas tego weekendu, kiedy dwa mecze we własnej hali rozegra pierwszoligowa drużyna kobiet Optima Polska Dojlidy Białystok.

Fot. Robert Kruk. Na zdjęciu: Wandżi.

 SPONSORZY Klubu:

              

Sponsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: