Kierunek Zakopane

Mimo tropikalnych upałów, w naszym klubie trenujemy pełną parą. A 8 sierpnia rozpocznie się zgrupowanie w Zakopanem.

- W naszej hali dwa razy dziennie trenują białostoczanie. Zawodnicy i zawodniczki spoza naszego miast ćwiczą we własnym zakresie, a część z nich była na obozie w Barcinie - mówi menadżer Dojlid Piotr Anchim.

8 sierpnia kilkudziesięcioosobowa grupa Dojlid wyjedzie na dziesięć dni do Zakopanego.

- Tradycyjnie już w górach będziemy pracować nad kondycją i wytrzymałością. Obóz ma też służyć integracji i aklimatyzacji w drużynie nwych zawodniczek i zawodników - tłumaczy Piotr Anchim.

Po powrocie rozpoczną się treningi w dużej hali Zespołu Szkół Rolniczych, z udziałem gości z Białorusi, którzy będą ćwiczyć z naszymi reprezentantami. Na początku września wystartują rozgrywki Lotto Superligi i 1. ligi kobiet. Rozpoczną się też starty indywidualne naszych tenisistów.

Sponsor 1 Ligi kobiet: