Informacje

Kierunek Zakopane

Mimo tropikalnych upałów, w naszym klubie trenujemy pełną parą. A 8 sierpnia rozpocznie się zgrupowanie w Zakopanem.
 
- W naszej hali dwa razy dziennie trenują białostoczanie. Zawodnicy i zawodniczki spoza naszego miast ćwiczą we własnym zakresie, a część z nich była na obozie w Barcinie - mówi menadżer Dojlid Piotr Anchim.
 
8 sierpnia kilkudziesięcioosobowa grupa Dojlid wyjedzie na dziesięć dni do Zakopanego.
 
- Tradycyjnie już w górach będziemy pracować nad kondycją i wytrzymałością. Obóz ma też służyć integracji i aklimatyzacji w drużynie nwych zawodniczek i zawodników - tłumaczy Piotr Anchim.
 
Po powrocie rozpoczną się treningi w dużej hali Zespołu Szkół Rolniczych, z udziałem gości z Białorusi, którzy będą ćwiczyć z naszymi reprezentantami. Na początku września wystartują rozgrywki Lotto Superligi i 1. ligi kobiet. Rozpoczną się też starty indywidualne naszych tenisistów. 

 SPONSORZY Klubu:

              

Sponsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: