Informacje

Optima Polska sponsorem I ligi kobiet!

Miło nam poinformować, że żeńska drużyna naszego klubu pozyskała sponsora tytularnego i w nowym sezonie będzie występować pod nazwą Optima Polska Dojlidy Białystok.
 
- Właściciel firmy Optima Polska Paweł Wyszyński to absolwent Zespołu Szkól Rolniczych w Białymstoku i wielki przyjaciel Dojlid. Wspierał nas od lat, a teraz postanowił robić to w jeszcze większym zakresie. Jesteśmy z tego bardzo zadowoleni i przekonani, że szersza współpraca będzie korzystna dla obu stron - mówi Prezes UKS Dojlidy Wiesław Joszczyk.
 
 
- Cieszę się, że będziemy mogli pomóc młodej perspektywicznej drużynie dla której ubiegły sezon był tak udany. W uzgodnionych warunkach oprócz zmiany nazwy  logo naszej firmy pojawi się na eksponowanym miejscu na koszulkach zawodniczek, a zespół będzie podróżować na mecze naszymi firmowymi samochodami- dodaje szef Optima Polska.
 
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe OPTIMA powstało w 2001 r. Początkowo działalność firmy polegała na świadczeniu usług serwisowych na rzecz producentów armatury. Z czasem narodził się pomysł na firmę, która połączy najwyższą jakość usług z ofertą handlową. Przedmiotem  zainteresowań stały się przede wszystkim ekologiczne systemy grzewcze. W tej chwili Optima Polska to prężna i znana firma, działająca na rynku ekologicznej energii odnawialnej. Oby w zbliżającym się sezonie jej nazwa kojarzyła się także z sukcesami pierwszoligowej drużyny kobiecej z Białegostoku. 
 
 
 
(na zdjęciu od lewej: Paweł Wyszyński z Optima Polska i Prezes UKS Dojlidy Wiesław Joszczyk)
 

 SPONSORZY Klubu:

              

Sponsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: