Informacje

prev
next

Baraż o ekstraklasę: Powalczymy

Nasza sytuacja jest bardzo trudna, ale nie mamy nic do stracenia. Jedziemy do Krosna bez obciążeń i powalczymy o jak najlepszy wynik - mówi menadżer Dojlid Piotr Anchim przed spotkaniem z Karpatami.

Pierwszy mecz barażowy o ekstraklasę kobiet nasza drużyna przegrała u siebie 3:7, ale zaprezentowała się korzystnie.

- Zabrakło nam trochę doświadczenia i zimnej krwi w kilku kluczowych momentach, ale z pewnością dla młodych zawodniczek było to bardzo ważne doświadczenie. Do Krosna pojedziemy już bez Białorusinki Iriny Lorczanki, która nie pomogła nam w Białymstoku. Szansę dostanie nasza młodzież i wierzę, że podejmie walkę - zaznacza Piotr Anchim.

Przeciwko Karpatom zagrają zatem: Kamila Gryko, Julia Jackowska, Sandra Kozioł i Weronika Mielnicka. Trzymamy kciuki za dobry występ, a mecz w Krośnie rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę - 10 czerwca.

Fot. Robert Kruk (na zdjęciu: Kamila Gryko).

 SPONSORZY Klubu:

         

SPONSORZY TECHNICZNI:

    

SPonsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: