Informacje

prev
next

Dojlidy w ekstraklasie? To możliwe!

Sezon ligowy dla naszych zespołów już się skończył, ale nastąpił wielki zwrot akcji. Oto szansę na awans do ekstraklasy ma kobieca drużyna Dojlid, która zagra w barażowym dwumeczu z Karpatami Krosno!

- Zajęliśmy czwarte miejsce w grupie północnej, ale z gry w barażach zrezygnowały wyprzedzajace nas Chrobry Międzyzdroje i Agro-Sieć Chełmno. Kiedy dowiedzieliśmy się, że jest możliwość walki o ekstraklasę, nie zastanawialiśmy się wcale. Skoro można bić się o awans, to trzeba to zrobić. Traktujemy ten dwumecz jako nagrodę dla dziewczyn za bardzo udany sezon - mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim.

Karpaty zgromadziły w 17 meczach 27 punktów (13 zwycięstw, remis i trzy porażki) i zajęły w grupie południowej drugie miejsce. Do ekstraklasy nie mogą jednak awansować zwycięskie rezerwy AZS UE Wrocław, gdyż w najwyższej klasie rozgrywkowej występuje pierwszy zespół tego klubu. Stąd drużyna z Podkarpacia jest traktowana jako mistrz grupy i będzie miała przywilej rozegrania rewanżu u siebie, a do pierwszego spotkania dojdzie w Białymstoku.

- Nasz zespół jest ciągle w treningu, więc liczę, że podejmie walkę, chociaż rywal jest bardzo wymagający Zapraszamy kibiców do hali przy ul. Suchowolca w niedzielę - 3 czerwca na godzinę 14. Doping na pewno bardzo pomoże naszym tenisistkom - dodaje Piotr Anchim.

Spotkanie rewanżowe zostanie rozegrane w Krośnie w niedzielę - 10 czerwca. Wkrótce więcej informacji o dwumeczu z Karpatami. Trzymajmy kciuki za Dojlidy!

Fot. Robert Kruk (na zdjęciu: żeńska drużyna Dojlid).

 SPONSORZY Klubu:

         

SPONSORZY TECHNICZNI:

    

SPonsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: