Informacje

prev
next

Dojlidy zagrają w finale Pucharu Polski!

Nasza żeńska drużyna wystąpi w turnieju finałowym Pucharu Polski. Dojlidy starają się o organizację tych zawodów.

Po wygraniu rozgrywek na szczeblu wojewódzkim, w półfinale nasze tenisistki trafiły na drugoligowego Żaczka Fajsławice i gładko pokonały rywalki 4:0. Po punkcie w tym spotkaniu wywalczyły: Sandra Kozioł, Kamila Gryko, Julia Jackowska oraz debel Gryko/Jackowska.

W zawodach finałowych poprzeczka zawiśnie bardzo wysoko. O Puchar Polski Dojlidy powalczą z ekstraklasowymi Bronowianką Kraków, AZS-em UE Wrocław oraz czołowym pierwszoligowcem - Agro-Siecią Chełmno.

- Czynimy starania o organizację turnieju, zaplanowanego na połowę czerwca. Dla naszych zawodniczek będzie to piękne ukoronowanie udanego dla nich sezonu - mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim.

A sezon pierwszoligowy Dojlidy, które już wcześniej zapewniły sobie wysokie, czwarte miejsce, zakończyły pewnym zwycięstwem 8:2 nad Halsem II Warszawa. Punkty dla naszej drużyny wywalczyły: Kamila Gryko - 2,5; Weronika Mielnicka - 2; Michalina Górska - 2 i Julia Jackowska - 1,5. 

- Zespół, kóry był przecież beniaminkiem, zaprezentował się bardzo dobrze i zajał miejsce w czołówce. Liderką drużyny była Weronika Mielnicka, która miała piątą lokatę w rankingu indywidualnym ligi. Wielkie postępy poczyniła Julka Jackowska, ale wszystkie tenisistki zasłuży na brawa - podsumowuje Piotr Anchim. 

Fot. Robert Kruk (na zdjęciu: Julia Jackowska).

 SPONSORZY Klubu:

         

SPONSORZY TECHNICZNI:

    

SPonsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: