Informacje

Ten mecz warto zobaczyć

Ostatni w tym sezonie mecz Lotto Superligi przed własną publicznością rozegra we wtorek nasz zespół, który podejmię AZS Politechnikę Rzeszów.

Po porażce z Wartą Kostrzyn szanse Dojllid Wschodzący Białystok na utrzymanie się to już tylko matematyczne kalkulacje. Musimy wygrać oba pozostałe mecze, a Gwiazda Bydgoszcz nie może zdobyć więcej niż oczko.

- To mało realne, ale nie poddajemy się. Chcemy na koniec pokazać się z dobrej strony przed naszymi kibicami i odnieść zwyciestwo - mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim.

Warto przyjść we wtorek, na godz. 18, do hali przy ul. Suchowolca nie tylko po to, by po raz ostatni w tych rozgrywkach zobaczyć naszych zawodników w Białymstoku, ale także ze względu na klasę przeciwnika. Drużyna z Rzeszowa ma już pewny awans do play-off, a więc zobaczymy w akcji medalistę Lotto Superligi i kandydata do mistrzowskiego tytułu. W składzie gości są: lider rankingu indywidualnego - Brazylijczyk Gustavo Tsuboi, a także Rosjanin Wasilij Łakiejew i Polak Tomasz Lewandowski.

Z naszej strony wystąpią: Wandżi, Paweł Platonow i Przemek Walaszek.  

Fot. Robert Kruk (na zdjęciu Wandżi).

 SPONSORZY Klubu:

              

Sponsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: