Aktualności

Drużyna juniorek ma medal!

Dojlidy mają kolejny sukces! Drużyna juniorek, w składzie: Weronika Mielnicka i Sandra Kozioł, wywalczyła brązowy medal rozgrywanych w Krośnie mistrzostw Polski.

- Liczyliśmy na podium Weroniki i Sandry i cieszymy się, że sprostały wyzwaniu. Patrząc na ich grę można śmiało powiedzieć, że na ten medal w pełni zasłużyły - mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim.

W grupie eliminacyjnej nasze medalowe juniorki pokonały bez kłopotów po 3:0 LKTS Luboń i KSTS Krosno, a w spotkaniu o przepustkę do ćwierćfinału - 3:1 drugi zespół AZS UE Wrocław. W 1/4 finału Sandra i Weronika na sucho ograły Dwójkę Rawę Mazowiecka. W półfinale nasze juniorki nie dały rady zdecydowanym faworytkom drużynowej rywalizacji - siostrom Katarzynie i Annie Węgrzyn z pierwszego zespołu AZS UE Wrocław, przegrywając 0:3.

Niewiele do medalu brakowało drużynie juniorów, która wygrała grupę eliminacyjną, ale w ćwierćfinale przegrała 1:3 z Morlinami Ostróda, zajmując ostatecznie miejsca 5-8. Nasz zespół grał w składzie: Przemysław Walaszek, Marcin Olszewski, Mateusz Repke i Maciej Piszczatowski.

Dobrze spisały się też grające w drugiej drużynie Dojlid Kamila Gryko i Julia Jackowska. Obie w grupie przegrały tylko z późniejszymi brązowymi medalistkami z MRKS Gdańsk, zajmując lokaty 9-16.

Teraz trzymamy kciuki za udane występy w rywalizacji indywidualnej, deblowej i mikście. Powodzenia!

Fot. Robert Kruk (na zdjęciu: Sanra Kozioł).

 SPONSORZY Klubu:

              

Sponsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: