Aktualności

Lotto Superliga: Jesteśmy drużyną

Po porażce 1:3 z Dekorglassem Działdowo jesteśmy w ponurych nastrojach. Ale szybko możemy je sobie nieco poprawić, bo już w piątek Dojlidy Wschodzący Białystok grają u siebie w meczu 18. kolejki z Unią-AZS AWFiS Gdańsk.

- W tym krótkim czasie między meczami chcemy utrzymać dyspozycję Yongyina Li oraz poprawić Pawła Platonowa i w szczególności Wandżiego - mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim

Trudno się dziwić tym słowom, bo w spotkaniu z Dekorglassem nasz kapitan nie podjął walki i przegrał z kretesem z Pawłem Fertikowskim.

- Rozmawiałem z Wandżim o tym, co się stało i powiedziałem, co myślę. Obiecał walkę, jednak oczekujemy czynów, nie słów. Ale pamiętajmy, że jesteśmy drużyną, razem przegrywamy i razem wygrywamy. Zamykamy temat Działdowa i skupiamy się na Gdańsku - zaznacza menadżer Dojlid.

Drużyna z Gdańska przyjedzie do Białegostoku prawdopodobnie w takim samym składzie, w jakim grała we wtorek w przegranym 1:3 meczu przeciwko Morlinom Ostróda: Marek Badowski, Chińczyk Geng Zihao i Rosjanin Michaił Pajkow.

- Nasi rywale nie  mają już raczej szans na play-off, a i degradacja im nie grozi. Nie znaczy to jednak, że liczymy na jakieś lżejsze podejście z ich strony do spotkania z nami. Skupiamy sie na sobie i na tym, by zaprezentować się z dobrej strony przed naszymi kibicami, których serdecznie zapraszamy na ten mecz. Liczę, że stworzą tak świetną atmosferę, jak z Dekorglassem - kończy Piotr Anchim.

A piątkowy mecz rozpocznie się o godz. 18, w hali przy ul. Suchowolca. Wstęp wolny.

Fot. Robert Kruk (Na zdjęciu Wandżi).

 SPONSORZY Klubu:

              

Sponsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: