Aktualności

Paweł Platonow: Powalczymy!

Ekipa z Działdowa jest bardzo silna, do tego ściągnęła na mecz z nami mistrza świata, ale tanio skóry nie sprzedamy - mówi przed spotkaniem z Dekorglassem Paweł Platonow.

Nasz Białorusin miał ostatnio bardzo dobry okres Zdobył tytuł mistrza swojego kraju, świetnie grał w reprezentacji i wielkich turniejach międzynarodowych.

- Rzeczywiście, jest nieźle. Co prawda, po ostatnim turnieju w Polsce dopadła mnie jakaś infekcja, ale teraz jestem już zdrowy, od tygodnia normalnie trenuję i przyjechałem na mecze Lotto Superligi dobrej myśli - mówi Plati. 

Nasz tenisista zapowiada, że Dojlidy Wschodący Białystok będą bić się do końca o uniknięcie degradacji do 1. ligi.

- Jest jeszcze sześć spotkań, a więc mamy sześć szans na zwycięstwa. Trzeba walczyć i będziemy to robić - dodaje białoruski tenisista.

Początek decydującej części sezonu będzie bardzo trudny, bo do Białegostoku przyjeżdża czwarty w tabeli Dekorglass.

- Rywale chcą zdobyć tytuł mistrza Polski, na końcówcę sezonu ściągają mistrza świata z 2011 roku Chao Zhanga i to najlepiej mówi o tym, jak ciężki czeka nas mecz. Ale na pewno łatwo się nie poddamy - kończy Paweł Platonow.

Platiemu, Wandżiemu i Yongyinowi Li z pewnością bardzo pomoże doping. Dlatego wraz z naszymi tenisistami zapraszamy wszystkich kibiców naszego klubu do hali przy ul. Suchowolca. Początek we wtorek, o godz. 18. Wstęp wolny. 

Fot. Robert Kruk (na zdjęciu: Paweł Platonow)

 SPONSORZY Klubu:

              

Sponsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: