Informacje

prev
next

Marcin Jarkowski trenerem Kadry Polski !


Miło nam poinformować, że trener UKS Dojlidy Białystok Marcin Jarkowski od przyszłego sezonu będzie pełnił rolę pierwszego trenera reprezentacji Polski Seniorek w tenise stołowym. Na stanowisku zastąpi dotychczasowego trenera Michała Dziubańskiego, który od teraz więcej czasu będzie poświęcał pracy z młodzieżą w Ośrodku PZTS w Gdańsku. 

- Cieszę się z otrzymanej ze strony PZTS propozycji, na pewno jest to dla mnie duże wyróżnienie. Decyzja nie była jednak łatwa, ponieważ w pierwszej kolejności to klub musiał wyrazić zgodę na moją pracę w PZTS. Rola trenra kadry wiąże się z częstymi wyjazdami na zgrupowania i turnieje, ale doszliśmy do porozumienia i myślę, że na tej zmianie w konsekwencji wszyscy skorzystają. Ne ukrywam, że liczę na dobrą współpracę z dotychczasowym trenerem Dziubańskim. Nasz plan to odmłodzić kadrę i wyprowadzić zawodniczki na Igrzyska Olimpijsie w Tokyo 2020- komentuje Marcin Jarkowski

My ze swojej strony, życzymy trenerowi Jarkowskiemu samych reprezentacyjnych sukcesów. Dla klubu jest to niewątpliwie duży prestiż i dowód na to, że w praca w Białymstoku jest dostrzegana w szerszych kręgach w Polsce.

fot. Robert Kruk

 SPONSORZY Klubu:

         

SPONSORZY TECHNICZNI:

    

SPonsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: