Informacje

prev
next

Puchar Polski: Żeński zespół zwyciężył

Występująca w I lidze żeńska drużyna Dojlid wywalczyła Puchar Polski na szczeblu województwa podlaskiego i będzie reprezentować nasz region w rozgrywkach centralnych.
 
Naszym tenisistkom należą się brawa, bo sięgnęły po Puchar osłabione brakiem Sandry Kozioł. W półfinale Dojlidy stoczyły zacięty bój z pierwszoligowym konkurentem, którym jest AZS PWSiP Łomża, wygrywając 4:3.
 
- Emocje były ogromne, a wielki wkład w zwycięstwo miała Julka Jackowska, która wygrała oba single, w tym decydujący pojedynek przy remisie 3:3, pokonując Joannę Sokołowską. Jeden singiel wygrała Kamila Gryko, a oczko zdobył też debel, w którym wystąpiły Julka i Kamila. W drużynie grała także Weronika Mielnicka - opowiada menadżer naszego klubu Piotr Anchim.
 
Dużo łatwiej było w finale, gdyż zespół ATS Białystok nie podjął rękawicy i oddał spotkanie walkowerem.
 
Na szczeblu centralnym będziemy walczyć w turnieju z drużynami z województw: lubelskiego, warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego. Nie są jeszcze znane data i miejsce przeprowadzenia zawodów. 
 
Fot. Robert Kruk (na zdjęciu: Julia Jackowska)

 SPONSORZY Klubu:

         

SPONSORZY TECHNICZNI:

    

SPonsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: