Informacje

prev
next

Nasz zawodnik mistrzem Białorusi

Duży sukces odniósł Paweł Platonow. Białorusin, grający w Dojlidach Wschodzący Białystok, został indywidualnym mistrzem swego kraju.
 
- W finale Paweł pokonał innego zawodnika, który jeszcze niedawno był związany z naszym klubem - Aleksandra Khanina. Ciekawostką jest to, że rok temu w finale mistrzostw Białorusi walczyli ci sami zawodnicy, ale wtedy górą był Khanin. Teraz Platiemu udał się rewanż. Oby tak dobrą dyspozycję nasz zawodnik pokazał też w Lotto Superlidze, bo czeka nas przecież ciężka walka o pozostanie w niej - komentuje menadżer naszego klubu Piotr Anchim. 
 
Spora grupa naszej młodzieży startowała na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów w Raszkowie. Najlepiej wypadli Przemek Walaszek i Sandra Kozioł, którzy dotarli do drugiej rundy.
 
-  Warto odnotować wygraną Przemka z Tomaszem Tomaszukiem z Gwiazdy Bydgoszcz, z którym nasz junior przegrał w Lotto Superlidze. Sandra pokonała Zuzannę Błażejewicz z Czełmna - informuje Piotr Anchim.
 
W kolejnych występach Przemek przegrał z Markiem Badowskim (AZS AWFiS Gdańsk), a Sandrę wyeliminowała niezwykle mocna Klaudia Kusińska (GLKS Nadarzyn). 
 
Miejsca naszych reprezentantów w Raszkowie: 17-32 - Przemek Walaszek i Sandra Kozioł, 33-64 - Kamila Gryko i Weronika Mielnicka. 
 

 SPONSORZY Klubu:

         

SPONSORZY TECHNICZNI:

    

SPonsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: