Aktualności

Najlepsi młodzicy grają w Białymstoku!

W Białymstoku od piątku do niedzieli odbywać się będzie 3. Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików. W zawodach weźmie udział prawie 200 tenisitów,w tym reprezentanci naszego klubu.
 
- Jak co roku w naszym mieście jesteśmy organizatorami dużej imprezy o zasięgu ogólnopolskim, co potwierdza, jak ważnym punkcie na tenisowej mapie kraju jest Białystok. Tym razem zobaczymy w akcji najlepszych w kraju zawodników z roczników 2005 i 2006 - mówi menadżer Dojlid Piotr Anchim.
 
Nasz klub reprezentować będą w turnieju głównym Alicja Jarkowskai Urszula Ryżewska wśród dziewcząt oraz Konrad Gryk, Szymon Patejczuk i Maciej Perkowski wśród chłopców.. Życzymy im jak najlepszych występów.
 
Najwyżej rozstawieni w turnieju są Anna Brzyska (Kolping Frac Jarosław) oraz Mateusz Zalewski (ZK Drzonków).
 
Turniej rozgrywany będzie w hali ZSRol. CKP przy ul. ks. Suchowolca 26. W piątek, o godz. 12 rozpocznie się turniej eliminacyjny, w sobotę i niedzielę rywalizacja najpierw w turniejach grupowych, a potem w głównych zawodach, rozpocznie się o godz. 9. Zakończenie zaplanowane jest na niedzielę, na godz. 13. Zapraszamy do śledzenia tej dużej imprezy.
 

 SPONSORZY Klubu:

              

Sponsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: