Aktualności

Nasz zawodnik gwiazdą mistrzostw

Przemysław Walaszek potrójnym mistrzem województwa podlaskiego seniorów. Nasz niespełna 18-letni zawodnik zdobył złoto w singlu, deblu i mikście.
 
Przeprowadzone w hali białostockiej Szkoły Podstawowej Nr 49 zawody toczyły się pod dyktando naszych reprezentantów, którzy wielokrotnie stawali na podium.
 
Przemek w mikście triumfował z Sandrą Kozioł, która zdobyła też mistrzowski tytuł w singlu. W deblu finałowa rozgrywka była wewnętrzną sprawą Dojlid. Wygrała para Przemysław Walaszek – Krzysztof Kurlenda, a wicemistrzami zostali Marcin Olszewski i Mateusz Repke.
 
Krzysiek Kurlenda do złota w deblu dorzucił u dorzucił srebro w mikście. Dwa medale wywalczyła też Kamila Gryko (srebro w deblu i brąz w mikście), a po jednym Julia Jackowska (srebro w deblu) i Paweł Piszczatowski  (brąz w mikście). Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy.
 
Poza mistrzostwami zostały przeprowadzone także eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Polski w Raszkowie. Awans uzyskali: Przemysław Walaszek, Sandra Kozioł i Weronika Mielnicka.
 
 
(fot. Robert Kruk)

 SPONSORZY Klubu:

              

Sponsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: