Aktualności

1 liga kobiet: Szansa na rewanż

Aż dwa spotkania czekają w weekend żeński zespół Dojlid w I lidze. W piątek nasze tenisistki zagrają z Chrobrym Międzydroje, a w sobotę ze Stellą Gniezno.

Zdecydowanie trudniejszy wydaje się być pierwszy mecz, bo Chrobry ma mocny skład i zajmuje trzecie miejsce w tabeli, czyli jest tuż przed Dojlidami. W drużynie naszych rywalek gra liderka rankingu indywidualnego - Maja Krzewicka, która ma imponujący bilans: 23 zwycięstwa i tylko jedną porażkę. Niewiele gorzej spisują się Anna Monika Zielińska, Wioletta Witkowska oraz Sylwia Wandachowicz.

Na dodatek w Międzydrojach nasze tenisistki przegrały aż 1:9. Poprzeczka zawiśnie bardzo wysoko, ale skoro nasz zespół zrewanżował się niedawno za przegraną AZS-wi Łomża, to może wykorzysta także swoją szansę w meczu z Chrobrym. Początek w piątek, o godz. 20, w hali przy ul. Suchowolca.

W sobotę, w tej samej hali, ale o godz. 11, Dojlidy zagrają ze Stellą. Tym razem nasze tenisistki będą zdecydowanymi faworytkami, ale wiadomo, że w sporcie niespodzianki się zdarzają i żadnego rywala nie można lekceważyć.

Zapraszamy kibiców do dopingowania naszych reprezentantek, bo emocji na ich meczach nigdy nie brakuje.     

 SPONSORZY Klubu:

              

Sponsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: