Aktualności

1 liga kobiet: Pora na derby

Opadły już nieco emocje po zwycieskim meczu naszego męskiego zespołu w Lotto Superlidze, ale mamy dla kibiców kolejną dawkę tenisa stołowego. Tym razem w wydaniu pań.
 
Pierwszoligowy zespół Dojlid zmierzy się u siebie w niedzielę w derbowym spotkaniu przeciwko drużynie AZS PWSiP Metal-Technik Łomża.
 
- Mamy bardzo młody skład, ale nasze rywalki są niewiele starsze. Z pewnością zatem walki nie zabraknie, a wynik jest trudny do wytypowania. Wierzę, że uda nam się zrewanżować Łomży za wyjazdową porażkę 4:6 z początków sezonu - mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim.
 
Jeśli Weronika Mielnicka, Sandra Kozioł, Julia Jackowska i Kamila Gryko pokonają rywalki, to powiększą przewagę nad Łomżą i zachowają szanse na zakończenie sezonu  w czołowej trójce. W pierwszym meczu o wyniku zadecydowały przegrane przez Dojlidy gry podwójne. Ostatnio nasze deble graja rewelacyjne, więc nasze szanse na rewanż są spore.
 
Derbowy mecz zacznie się  w naszej hali w niedzielę, o godz. 16. Zapraszamy kibiców do dopingowania Dojlid.    

 SPONSORZY Klubu:

              

Sponsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: