Informacje

Młodzicy i juniorzy z Dojlid najlepsi !

Nasi reprezentanci znakomicie wypadli na turnieju z cyklu Grand Prix Województwa Juniorów i Młodzików, zwyciężając w trzech z czterech kategorii wiekowych.
 
W Grajewie bezkonkurencyjni okazali się: juniorka Kamila Gryko, junior Marcin Olszewski i młodzik Kamil Gryk. Wszyscy w nagrodę pojadą w lutym na zawody z cyklu Grand Prix Polski. Szansę reprezentowania województwa podlaskiego i Dojlid Białystok dostaną też ci, którzy zajęli drugie miejsca - juniorka Weronika Mielnicka, młodziczka Alicja Jarkowska i młodzik Szymon Patejczuk.
 
- Uzyskanie sześciu z ośmiu miejsc na Grand Prix Polski najlepiej świadczy o naszej pozycji w regionie w tych kategoriach wiekowych. Szczególnie widać to w kategorii juniorek, gdzie w czołowej szóstce znalazło się aż pięć naszych zawodniczek. Wśród młodzików zajęliśmy całe podium, bo trzeci w Grajewie był Maciej Perkowski - mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim.
A w wekeend duża grupa naszych tenisistów powalczy w Łomży w turnieju Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów. W turnieju głównym pewne miejsca mają: Kamila Gryko, Sandra Kozioł, Przemysław Walaszek i Marcin Olszewski. W kwalifikacjach wystartują: Aleksandra Jarkowska, Julia Jackowska, Jakub Chojnacki, Krzysztof Kurlenda, Paweł Piszczatowski, Mateusz Repke, a także... Yongyin Li.
 
- Regulamin dopuszcza start obcokrajowców, a Li nie wystąpił w ostatnim meczu Lotto Superligi z powodu grypy żołądkowej i chcemy wiedzieć, w jakiej jest dyspozycji. W najbliższy wtorek czeka nas bowiem kolejne spotkanie ligowe - tłumaczy Piotr Anchim.
 
Trzymamy kciuki za udany start naszych zawodników w Łomży.
 
(na zdjęciu młodzicy UKS Dojlidy- zdecydowanie najlepsi w 3 Grand Prix Województwa, fot. Robert Kruk)

 SPONSORZY Klubu:

              

Sponsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: