Aktualności

Będzie się działo

Walka w rozgrywkach ligowych, a także indywidualne starty na arenach regionalnych, krajowych i międzynarodowych - to wszystko czeka reprezentantów naszego klubu w pierwszym półroczu 2018 roku. Emocji nie zabraknie.
 
Już styczeń i luty będą bardzo ciekawe. Zawodników Dojlid Wschodzący Białystok czeka ciężka walka o utrzymanie się w Lotto Superlidze. Wierzymy, że nasza drużyna szybko opuści ostatnie miejsce i rozpocznie marsz w górę tabeli. Pierwszy mecz rozegramy we wtorek - 23 stycznia, kiedy w naszej hali gościć będzie Palmiarnia Zielona Góra. Już dziś zapraszamy na to spotkanie i zachęcamy do dopingu, który bardzo się przyda. Tydzień później Wandżi i jego koledzy zagrają w Jarosławiu z Kolping Fracem, a 1 lutego (czwartek) podejmą Morliny Ostróda. 20 lutego dojdzie do meczu Dojlidy - Spójnia Warszawa, a 23 lutego pojedziemy do Bydgoszczy na mecz z Zooleszcz Gwiazdą.
 
- To będzie bardzo ważny miesiąc dla naszego zespołu. Po tych pięciu meczach wiele powinno się wyjaśnić - mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim.
 
Jeszcze wcześniej do gry wróci żeńska drużyna, występująca w 1. lidze. W rundzie rewanżowej nasze tenisistki większość spotkań rozegrają u siebie i będzie sporo okazji, by je dopingować. W pierwszym tegorocznym meczu Dojlidy podejmą Noteć Inowrocław (sobota - 13 stycznia). Tydzień później zmierzymy się  u siebie z GLKS-em II Nadarzyn. 3 lutego dojdzie w naszej hali do derbowgo starcia z AZS-em PWSIP Łomża. 9 lutego podejmiemy Chrobrego Międzyzdroje, a dzień później - Stellę Gniezno.
 
- Dziewczyny w pierwszej rundzie grały znakomicie i utrzymanie się jest w zasadzie przesądzone. Nie wywieramy na nie żadnej presji, ale jestem przekonany, że ambitnie podejdą do kolejnych spotkań. Są waleczne i głodne zwycięstw, a ich spotkania warto oglądać - zaznacza Piotr Anchim.
 
Indywidualne starty rozpoczną się już podczas najbliższego weekendu. W sobotę w turnieju z cyklu Grand Prix Województwa rywalizować będą żaki i żaczki , a dzień później - seniorzy i seniorki. Od 24 do 28 stycznia Łomża będzie gospodarzem zawodów z cyklu Grand Prix Polski Seniorów. Z pewnością nasz klub będzie tam licznie reprezentowany.
 
Wielki turniej o zasięgu ogólnopolskim będzie miał też mieście w naszym mieście. Kibice w Białymstoku będą mogli od 16 do 18 lutego obserwować rozgrywki z cyklu Grand Prix Polski Młodzików, którego nasz klub będzie organizatorem. W tym samym terminie w Jarosławiu o medale mistrzostw Polski powalczą nasi młodzieżowcy. Reprezentantów Dojlid nie zabraknie także na zawodach międzynarodowych.
 
Będzie się zatem wiele działo i zachęcamy do kibicowania i śledzenia osiągnięć naszych zawodników w meczach ligowych i startach indywidulanych. A wszystkim sympatykom Dojlid i tenisa stołowego życzymy wszystkiego dobrego w nowym 2018 roku.
 
(fot. Robert Kruk)

 SPONSORZY Klubu:

              

Sponsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: