Informacje

prev
next

1 liga kobiet: Szansa na pokazanie się

Trudny mecz czeka w sobotę nasz żeński zespół, który we własnej hali zmierzy się z liderem I ligi - Agro-Siecią Chełmno.
 
- Nasza drużyna spisuje się dotąd bardzo dobrze i zgromadziła już 11 punków. W meczu z jednym z faworytów do awansu presji nie ma żadnej, za to jest duża szansa na pokazanie się z dobrej strony - mówi menadżer Dojlid Piotr Anchim.
 
O sile drużyny z Chełmna stanowią głównie utalentowana 16-latka Zuzanna Błażejewicz i doświadczona Agnieszka Sitarska, które są w czołówce rankingu indywidualnego I ligi. Groźne są także uzupełniające skład Agata Szczuka i Katarzyna Hennig.
 
Przeciwko liderowi zagrają nasze młode zawodniczki, wsparte Białorusinką Iriną Lorczanką. Sobotni mecz rozpocznie się o godz. 16, w małej hali przy ul. Suchowolca 26. Zapraszamy do dopingu.
 

 SPONSORZY Klubu:

         

SPONSORZY TECHNICZNI:

    

SPonsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: