Informacje

Musimy przejść Wartę

Jesteśmy pod ścianą i nie mamy wyboru. Musimy wygrać za trzy punkty - mówi przed czwartkowym meczem z Wartą Kostrzyn menadżer Dojlid Wschodący Białystok Piotr Anchim.
 
Po porażce 0:3 z Bogorią Grodzisk Mazowiecki nasza drużyna spadła na ostatnie miejsce w tabeli Lotto Superligi i brak wygranej z beniaminkiem jeszcze pogorszyłby i tak niewesołą sytuację.
 
- Wpadliśmy w dołek, ale tego, co było, już nie zmienimy. Musimy skupić się na kolejnych meczach. Warta jest jak najbardziej w zasięgu naszych możliwości i wierzę, że nasi zawodnicy spiszą się na miarę swoich umiejętności i naszych oczekiwań - zaznacza Piotr Anchim.
 
Soumyajit Ghosh, Wandżi i Paweł Platonow muszą zagrać znacznie lepiej niż we wtorek z  mistrzami kraju z Bogorii. Przeciwko naszym tenisistom goście wystawią prawdopodobnie następujący skład: Jakub Perek, Daniel Bąk oraz Siu Hang Lam z Hongkongu.
 
- Pierwszoplanową postacią jest młody zawodnik z Hongkongu, który we wtorek wygrał oba pojedynki w meczu z Morlinami Ostróda. Pozostałych też nie można lekceważyć, ale skupiamy się tylko na sobie i liczymy na trzy punkty. Przy wygranej nasza sytuacja będzie wyglądała dużo lepiej - tłumaczy trener naszego zespołu Marcin Jarkowski.
 
Czwartkowy mecz rozpocznie się o godz. 18, wyjątkowo w MAŁEJ hali przy ul. Suchowolca. I właśnie tam zapraszamy naszych kibiców i zachęcamy do dopingu.
 
(fot. Robert Kruk)

 SPONSORZY Klubu:

              

Sponsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: