Informacje

Razem pokonajmy mistrza!

Już we wtorek w naszej hali zawita mistrz Polski – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki, który w meczu Lotto Superligi zmierzy się z Dojlidami Wschodzący Białystok.
 
– Nasza sytuacja jest trudna i bardzo potrzebujemy zwycięstwa. Oby pokonanie mistrza kraju było znakiem powrotu na dobre tory – mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim.
 
Bogoria zmieniła nieco skład w porównaniu z minionym sezonem.
 
– Ze spadkowicza z Torunia przyszedł Pavel Sirucek. Wielu sądziło, że nie jest to dobry transfer, ale Czech spisuje się rewelacyjnie. Pozyskano też Chińczyka Chuanxi Hana, który poprzednio grał w lidze szwedzkiej, gdzie miał rewelacyjny bilans 12 zwycięstw i jedną porażkę. U nas nie idzie mu już tak dobrze. No i jest Daniel Górak, który jak dotąd nie ma dobrego sezonu, ale przecież to reprezentant kraju i jeden z najlepszych naszych tenisistów. Ogólnie Bogoria to wciąż mocny zespól, ale będący w zasięgu naszych możliwości – zaznacza Piotr Anchim.
 
Dojlidy Wschodzący Białystok wystawią żelazny skład: Wandżi, Paweł Platonow i Soumyajit Ghosh.
 
– Liczymy, że wspomoże nas też czwarty zawodnik, czyli nasza publiczność. Przy głośnym dopingu jesteśmy w stanie pokonać Bogorię i ruszyć w górę tabeli. Dlatego już teraz wszystkich serdecznie zapraszam na ten mecz – kończy menadżer naszego klubu.
 
A wtorkowe spotkanie mecz rozpocznie się o godz. 18, w hali przy ul. ks. Suchowolca. Wstęp wolny.
 
 
(fot. Robert Kruk)

 SPONSORZY Klubu:

              

Sponsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: