Aktualności

Weterani z Polski grali w Białymstoku !


W Białymstoku na naszej hali Zespołu Szkół Rolniczych współnie z BOSiRem i POZTS po raz kolejny organizowaliśmy ogólnopolski turniej Grand Prix Weteranów. Tym razem zawodach wzięło udział 135 zawodników i zawodniczek z całej Polski powyżej 40-tego roku życia., którzy rywalizowali w 10 kategriach wiekowych.

Najlepsi okazali się: Iwona Gadomska, Regina Kasprzak i Grażyna Rumińska w kategorii kobiet, a także Krzysztof Piński, Wojciech Potrykus, Bogusław Madej, Jerzy Głuchowski, Bronisław Kurzak, Henryk Glura oraz Adam Hnyda w poszczególnych kategoriach wiekowych mężczyzn. 

Oficjalne wyniki III Grand Prix Weteranów w Białymstoku













 

 


 

 SPONSORZY Klubu:

              

Sponsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: