Aktualności

1 liga kobiet: Wreszcie we własnej hali

Kibice naszego klubu będą mogli wreszcie zobaczyć w akcji nasz żeński zespół pierwszoligowy, który w sobotę, o godz. 16 podejmie MRKS Gdańsk.
 
Jak dotąd Dojlidy, które są beniaminkiem I ligi, rozegrały sześć spotkań wyjazdowych, w których zdobyły aż siedem punktów.
 
- To dobry wynik, bo naszym celem jest ogrywanie młodych tenisistek i spokojne utrzymanie się. Tak się złożyło, że na inaugurację u siebie rywal będzie bardzo wymagający, bo jest nim walczący o ekstraklasę zespół z Gdańska, który jak dotąd wygrał wszystkie mecze - mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim.
 
W drużynie gości Maja Miklaszewska i Aleksandra Michalak mają na koncie komplet indywidualnych zwycięstw, a bardzo dobry bilans (6-2) ma też Agnieszka Kaczmarek. O dobry wynik będzie trudno, a na dodatek w Dojlidach zabraknie Białorusinki Iriny Lorczanki. Do walki nasz klub wystawi juniorki: Sandrę Kozioł, Julię Jackowską, Weronikę Mielnicką, Kamilę Gryko oraz kadetkę Michalinę Górską. 
 
- Dziewczyny zagrają bez obciążeń, bo presja będzie po stronie Gdańska. Liczę, że pokażą się z dobrej strony i napsują trochę krwi faworytkom - zaznacza PIotr Anchim.
 
Sobotnie spotkanie zostanie rozegrane o godz. 16 w dużej hali przy ul. Suchowolca, Od godz. 9 w tej samej hali trwać będzie też turniej z cyklu Grand Prix Polski weteranów, który będzie kontynuowany w niedzielę, także od godz. 9. Tenisa stołowego w dobrym wydaniu zatem w weekend nie zabraknie. Serdecznie zapraszamy do dopingowania.
 
(fot. Robert Kruk)

 SPONSORZY Klubu:

              

Sponsor 1 Ligi kobiet:

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: