Aktualności

W piątek o 19:00 gramy z Wartą Kostrzyn. Zapowiedź

Już w najbliższy piątek 9 października 2015 w Białymstoku o niecodziennej godzinie 19:00 rozegramy bardzo ważne spotkanie w ramach 4 kolejki 1 ligi. Naszym przeciwnikiem będzie mająca aspiracje na awans drużyna Warty Kostrzyn nad Odrą, w której składzie występują: bracia Daniel i Marcin Bąk, Kamil Kurowski i doskonale znany kibicom z Białegostoku... Bogusław Koszyk. Przypomnijmy, że Boguś występował w Dojlidach przez dwa ostatnie sezony, gdzie w pierwszym roku jego występów swoją dobrą grą znacząco przyczynił się do awansu drużyny do Superligi. 

Po 3 rozegranych kolejkach zarówno My jak kostrzynianie mamy na koncie komplet punktów. W zespole gości zdecydowanie  najlepszymi zawodnikami sa wspominany Koszyk i młodszy z braci Bąków- Daniel. Ten pierwszy w sześciu rozegranych singlach może pochwalić się 100 % skutecznością. Bąk ma bilans 5-1 na 1 stole i czwarty ranking w 1 lidze północnej.

W spotkaniach na szczycie bardzo duże znaczenie odgrywa dyspozycja dnia i wyniki gier deblowych. Dojlidy tym razem wystapią w najmocniejszym zestawieniu. Do Piotra Chmiela, Alana Wosia, Meng Zhena i Krzysztofa Włóczko dołączy prawdopodobnie znajdujący się w dobrej formie Białorusin Aleksander Khanin. 

Wszystkich kibiców i sympatyków już dziś zapraszamy na to spotkanie. W związku z dużym zainteresowaniem radzimy udać się na mecz trochę wcześniej niż zwykle. Pomóżmy naszym chłopakom i pokażmy jak kibicuje Białystok !

 

4. kolejka 1 ligi (piątek 9.10.2015, godz. 19:00) 

Dojlidy Białystok - Warta Kostrzyn nad Odrą

sędziowie: Robert Krusiński, Jarosław Dąbrowski ( obaj Warszawa )

 

( na zdjęciu Piotr Chmiel- fot. Robert Kruk )

 SPONSORZY Klubu:

             

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: