Najbliższy mecz

FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów

vs

DOJLIDY Białystok

0 dni
:
10 godzin
:
0 minut
:
15 sekund

23-10-2020, godz: 18:00

Aktualności

Marcin Jarkowski wygrywa V Grand Prix Weteranów

W miniony weekend w Piątnicy odbył się V Grand Prix Polski Weteranów. W najbardziej prestiżowej kategorii M40 + pierwsze miejsce zajął Marcin Jarkowski, gdzie w finale pokonał 3:0 Wojeciecha Tebecio ( Skarszewy ). W drodze do finału w turnieju głównym M. Jarkowski pokonał w 1/8 Grzegorza Włodarczyka ( LZS Komorniki ) 3:0, w 1/4 Michała Wojewódkę ( Piast Kruszwica ) 3:1, a w 1/2 Adama Kasperskiego ( Mysłowice ) 3:0.

Sukces naszego trenera nie jest jedynym w tym roku. Przypominamy, że Jarkowski był pierwszy również w II Grand Prix Weteranów 26 października w Białymstoku. W całych zawodach starowało 134 zawodników z całej Polski a wynki są widoczne na stonie Wydziału Rozgrywek PZTS www.wr.pzts.pl

Z naszego klubu w turnieju w Piątnicy grał również Adam Reucki, jedenak nie zdołał on wyjść z swojej grupy eliminacyjnej i ostatecznie w zawodach zajął 17. miejsce.

Gratulujemy !

 

( na zdjęciu: Marcin Jarkowski, fot. Rober Kruk )

 

autor: pa

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: