Najbliższy mecz

FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów

vs

DOJLIDY Białystok

0 dni
:
11 godzin
:
0 minut
:
20 sekund

23-10-2020, godz: 18:00

Aktualności

2 liga. Zwycięstwo z KTS Turem Bielsk Podlaski.

W ostatnim meczu 1. rundy wygrywamy na wyjeździe z KTS Turem Bielsk Podlaski 6:4. Po 11 rozegranych meczach mamy 18 punktów, a nasz bilans to 8 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażka w niedawnym meczu z Piaskovią Piaski. W drugiej rundzie liga dzieli się na dwie szótski i w naszej połówce znajdą się: Piaskovia Piaski, Lewart Lubartów, Ogniwo Chełm, Sygnał Lublin i Wola Osowińska.

KTS Tur Bielsk Podlaski- UKS Dojlidy II Biłystok 4:6

punkty dla Dojlid: Anchim 2, Ogrodnik 1,5, Baranowski 1,5, Marczykowski 1

 

 

( na zdjęciu Mateusz Baranowski, fot. Artur Radecki )

 

 

autor: pa

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: