Najbliższy mecz

FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów

vs

DOJLIDY Białystok

0 dni
:
10 godzin
:
38 minut
:
30 sekund

23-10-2020, godz: 18:00

Aktualności

2 liga. Piaskovia za mocna

Niestety pierwszej porażki w tym sezonie doznał nasz zespół w drugiej lidze, ulegając na wyjeździe 7:3. Zespółem, który dokonał tego jest Piaskovia Piaski.

Mecz rozpoczął się bardzo źle, gdyż po pierwszej rundzie nasi chłopcy przegrywali 0:4. Wtedy w naszym zespole doszło do zmiany i po raz pierwszy do stołu w tym sezonie podszedł menadżer naszego klubu Piotr Anchim. Obie gry deblowe były zacięte, jednak końcówki należały do naszych zawodników i po dwóch zwycięstwach 3:2 stan meczu uległ poprawie. Po grach podwójnych widząc, że nie wszystko stracone doszło do zmiany, w której to miejsce Rafała Marczykowskiego zajął właśnie Anchim. Menadżer naszej ekipy pokonał 3:1 Jarosława Woźniaka i zwiększył emocje w spotkaniu. Był to jednak ostatni pozytywny rezultat naszego zawodnika w tym meczu. Pozostałe trzy pojedynki zakończyły się przegranymi naszych zawodników, choć należy pochwalić Przemka Walaszka, który dwie swoje gry singlowe na 1. stole przegrał jedynie 2:3 mając w końcówkach nawet piłki meczowe. Po tym spotkaniu nasz zespół spadł na czwarte miejsce w tabeli. Do lidera Piaskovii tracimy dwa punkty, a z drużynami Chełma i Lubartowa przegrywamy jedynie gorszym bilansem.

Już w najbliższą niedzielę, w ostatnim spotkaniu pierwszej części rozgrywek, zagramy na wyjeździe z najsłabszą w tabeli ekipą - KTS Bielsk Podlaski. Liczymy na spokojne i pewne zwycięstwo!

 

Piaskovia Piaski - UKS Dojlidy II Białystok 7:3

punkty dla Dojlid: Piotr Anchim 1,5, Przemysław Walaszek 0,5, Piotr Ogrodnik 0,5, Rafał Marczykowski 0,5.

 

(na zdjęciu Piotr Anchim )

Autor: M.K.

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: