Najbliższy mecz

15 sekund

23-10-2020, godz: 18:00

Naj... 2014

Rok 2014 powoli dobiega końca. Jest więc czas, aby po krótce podsumować to co już było. Postanowiliśmy wrócić wspomnieniami do tych najlepszych rzeczy.

1. Najlepszy mecz

Dojlidy Białystok - Palmiarnia Zielona Góra - najlepszy bo wygrany 3:2. Przy stanie 1:2 Meng Zhen przegrywał 0:2 w setach z Lucjenem Błaszczykiem. Nasz Chińczyk zdołał odwrócić wynik swojej partii jak i również całego spotkania, bo następnie Boguś Koszyk nie dał szans Mirosławowi Horejsi.

2. Najlepsza akcja.

W meczu 6 kolejki z Morlinami Ostróda. Meng Zhen- Woung Chun Ting. "Maniek" popisał się mocną kontrą bekhendem i wygrał akcje.

3. Najbardziej wierny kibic.

Nasze mecze spodobały się najlepszemu strzelcowi Jagiellonii Białystok - Mateuszowi Piątkowskiemu. W tym sezonie snajper T- Mobile Ekstraklasy regularnie wspierał nasz zespół.

4. Największa radość

Bogusław Koszyk po zwycięstwie nad Czechem Miroslawem Horejsi 3:0 uchwycona obiektywem Roberta Kruka.