Aktualności

Mateusz Baranowski na podium w I OTK Kadetów w Krakowie

 
Zakończył się rozgrywany w Krakowie I Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny  w kategorii kadetów i kadetek. Nasz Klub na zawodach reprezentowało trzech zawodników: Mateusz Baranowski, Przemysław Walaszek, Szymon Wyszyński i jedna zawodniczka: Weronika Mielnicka. 
 
Najwyższe miejsce zajął ten pierwszy. Mateusz przegrał w grze o wejście do finału 0:4 z Samuelem Kulczyckim ( Gorzovia Gorzów Wlkp. ) i zajął ostatecznie miejsce w przedziale 3-4. O tym, jak sport bywa przerwotny, przykład Baranowskiego świadczy chyba najlepiej. W ostatniej grze grupowej nasz zawodnik przegrywał 0:2 w setach z Filipem Lewaszkiewiczem ( Warta Kostrzyn nad Odrą ) i wygrał ostatecznie 3:2. Gdyby przegrał nie awansowałby nawet do najlepszej 32. 
 
Trochę gorzej w turnieju wypadł Przemysław Walaszek, Rozstawiony z nr 1 Walaszek przegrał w 1/8 z Jakubem Miszkurką ( Hals Warszawa ) i wygrywając gry od tyłu ostatecznie zajął 9 miejsce,
 
Szymon Wyszyński i Weronika Mielnicka zajęli odpowiednio miejsca w przedziale 33-40 i 25-32. W zawodach startowało 213 uczestników, a szczegółowe wyniki są widoczne na stronie Wydziału Rozgrywek PZTS www.wr.pzts.pl 
 
 
 
 
 
( na zdjęciu od lewej: trener Marcin Jarkowski, Przemysław Walaszek, Mateusz Baranowski, Weronika Mielnicka, Szymon Wyszyński, fot. Robert Kruk )

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: