You are currently viewing RUSZYŁ NABÓR DO KLASY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W XVII LO!

RUSZYŁ NABÓR DO KLASY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W XVII LO!

XVII Liceum Ogólnokształcące we współpracy z klubem UKS Dojlidy Białystok ogłasza rekrutację do klasy sportowej o specjalizacji tenis stołowy. Nabór rozpoczął się dzisiaj i potrwa do 29 maja. Rekrutacja dotyczy pierwszej klasy liceum (rocznik 2008). 

XVII Liceum Ogólnokształcące w ramach Zespołu Szkół  Rolniczych może poszczycić się długą i bogatą w sukcesy tradycją sportową. Plany zajęć uczniów klas mistrzostwa sportowego dostosowane są do treningów, które odbywają się dwa razy dziennie. Szkoła dysponuje internatem ze stołówką, a uczniowie mogą korzystać z szerokiej gamy zajęć pozalekcyjnych oferowanych. 

Każdego roku do naszej szkoły trafiają najzdolniejsi uczniowie oraz młodzi sportowcy z regionu i z całej Polski. Mistrzowska grupa treningowa tenisa stołowego w ramach klasy sportowej składa się z ambitnych zawodników, często wielokrotnych medalistów Polski. Warunki treningowe są jedyny z najlepszych w kraju – sala dedykowana tenisowi stołowemu, wykładzina Teraflex, profesjonalne stoły Donic, specjalistyczne oświetlenie o jasności 2000 lumenów. Treningi prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską, której filar od przyszłego sezonu stanowić będzie trener Paweł Szeliński – wieloletni trener dzieci i młodzieży pracujący w przeszłości z zawodnikami klubów takich jak Bogoria Grodzisk Mazowiecki czy MUKS Start Nadarzyn.

„Szkolenie młodzieży to priorytet naszego klubu i dążymy cały czas do tego, żeby być najlepszym ośrodkiem szkoleniowym w Polsce. Oprócz świetnych warunków do treningu, kompetentnej kadry trenerskiej i logistycznych zalet internatu przy szkole, staramy się dawać zawodnikom jak najwięcej szans na rozwój. Mamy dwie drużyny w pierwszej lidze kobiet. Najzdolniejszym zawodnikom zapewniamy darmowy internat i wyżywienie oraz sprzęt sportowy przez cały sezon. Zawodnicy odnoszący sukcesy mogą liczyć na liczne stypendia i granty finansowe – z Urzędu Miasta, Urzędu Marszałkowskiego oraz programów takich jak Team Podlaskie. „

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z Piotrem Anchimem pod numerem 792 313 001. Dołącz do nas i celuj wysoko!