You are currently viewing RUSZAJĄ ZAPISY DO PUCHARU WIOSNY W TENISIE STOŁOWYM! TURNIEJ DLA AMATORÓW 2 CZERWCA!

RUSZAJĄ ZAPISY DO PUCHARU WIOSNY W TENISIE STOŁOWYM! TURNIEJ DLA AMATORÓW 2 CZERWCA!

Rozpoczynamy zapisy do „Pucharu Wiosny”! Turniej skierowany jest w głównej mierze do zawodników BLS, ale nie zamykamy się też na innych tenisistów amatorów, którzy chcieliby spróbować w nim swoich sił. „Puchar Wiosny” odbędzie się w niedzielę 2 czerwca 2024 roku. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje.

* W „Pucharze Wiosny” nie mogą grać zawodnicy, którzy w sezonie 2022/23 oraz 2023/2024 występowali w ligach zagranicznych lub byli zgłoszeni do rozgrywek ligowych organizowanych przez okręgowe związki tenisa stołowego bądź PZTS. 
* Turniej odbędzie się w dniu 2 czerwca (niedziela) na małej hali sportowej klubu Dojlidy Białystok w Zespole Szkół Rolniczych przy ul. Suchowolca 26. 
* Z uwagi na podzielone zdania co do preferowanej formuły rozgrywek w poprzednich turniejach, dajemy amatorom możliwość zagłosowania na preferowaną formułę. Głos należy oddać w zgłoszeniu mailowy, wybierając jedną z dwóch przedstawionych opcji: 
1. System pucharowy do 2 porażek 
2. System grupowy (4-6 osób w grupie, mecze każdy z każdym) + drabinka pucharowa do jednej porażki dla zawodników, którzy wyjdą ze swoich grup
* Zapisy przyjmowane są mailowo pod adresem bls@bosir.bialystok.pl do dnia 29 maja do godziny 12. W mailu należy podać swoje imię i nazwisko. Zawodników BLS prosimy dodatkowo o dopisanie nazwy drużyny, w której występują.
* Gracze BLS są zwolnieni z wpisowego. Pozostali zawodnicy zobowiązani są do uiszczenia wpisowego w kwocie 20 zł. Wpłaty, najpóźniej do 29 maja, dokonujemy w siedzibie BOSiR przy ul. Włókienniczej 4, pokój 218, w godzinach 08:00 – 15:00. 
* Ewentualne rozstawienie graczy w turnieju uwzględniać może aktualny ranking BLS.
* Zwycięzcy (pierwsza trójka) otrzymają puchary oraz nagrody w postaci bonów na zakup sprzętu sportowego

Zachęcamy do wzięcia udziału!

UWAGA! Strona internetowa Białostockiej Ligi Sportu jest tymczasowo nieaktywna z uwagi na awarię. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących Pucharu Wiosny oraz terminu rezerwowego na zaległe kolejki BLS (26.05.2024) prosimy o kontakt z koordynatorem rozgrywek Krzysztofem Kurlendą pod numerem 607 310 640. Poniżej zamieszczamy godzinową rozpiskę meczów w terminie rezerwowym.