You are currently viewing DOJLIDY JADĄ DO ZAKOPANEGO (1-8.08.2024)

DOJLIDY JADĄ DO ZAKOPANEGO (1-8.08.2024)

Wakacyjne przygotowania do przyszłego sezonu zawodnicy Dojlid rozpoczną od kondycyjnego obozu w Zakopanem, który potrwa od 1 do 8 sierpnia. Letnie obozy w Tatrach spokojnie zaliczyć można do tradycji naszego klubu, która powraca po roku przerwy. 

Siedmiodniowy obóz w górach to świetna okazja nie tylko do zbudowania solidnych fundamentów kondycyjnych, ale też integracji między zawodnikami trenującymi na co dzień w różnych grupach. Podstawową atrakcją są oczywiście wyjścia w góry. W przypadku młodszych uczestników będzie to przede wszystkim pokonywanie najczęściej uczęszczanych szlaków po polskiej stronie tatrzańskiego pasma. Starszych zawodników czeka w tym roku trochę nowości w postaci wymagających tras po stronie słowackiej. Oprócz górskich wędrówek w obozowym repertuarze znajdą się wyjścia na basen, piłka nożna, ognisko i integracyjne wypady. Nad uczestnikami obozu czuwać będzie siedmioosobowa kadra trenerska. 

„Na obóz w Zakopanem mamy przewidziane 50 miejsc, na dzień dzisiejszy zostało około 20 wolnych. Obozy w górach zawsze cieszyły się sporym zainteresowaniem, każdy dobrze je wspomina. Skupiamy się przede wszystkim na budowaniu kondycji, ale aspekt integracyjny też jest dla nas bardzo ważny. Koszt obozu to 1750zł od osoby, ale część zawodników liczyć można na dofinansowanie. W przypadku członków kadry województwa jest to 50% kwoty, a dla najzdolniejszych zawodników finansujemy 100% wyjazdu. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych!” – komentuje menadżer klubu, Piotr Anchim. 

Kondycja zbudowana w górach przyda się na zgrupowaniach treningowych w Białymstoku, których w tym roku będzie aż 3. Tutaj nacisk kładziemy na doskonalenie aspektów technicznych, a więc przede wszystkim pracę na stole. 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w obozach zapraszamy do kontaktu:

dzieci do lat 14 – Radosław Połubiński, tel. 503 466 161
młodzież od 15 lat – Piotr Anchim, tel. 792 313 001