You are currently viewing ZAPOWIEDŹ MECZU Z GWIAZDĄ BYDGOSZCZ

ZAPOWIEDŹ MECZU Z GWIAZDĄ BYDGOSZCZ

Już w ten piątek o godzinie 18:00 rozegramy ostatni mecz drugiej rundy Lotto Superligi. Naszym rywalem będzie Lotto Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz, zajmujący aktualnie drugie miejsce w tabeli. 

Chociaż zespół z Bydgoszczy jest jednym z najsilniejszych w całej lidze, to jeszcze w listopadzie Dojlidom udało się pokonać go w bardzo wyrównanym spotkaniu. Powtórzenie tego wyczynu byłoby oczywiście mile widziane, ale tym razem wynik nie będzie miał większego znaczenia dla żadnej z drużyn. W składzie zespołu z Bydgoszczy przewidujemy zobaczyć pojutrze Vladislava Ursu, Leonardo Mutti i Artur a Grelę. 

„Gwiazda Bydgoszcz zajmuje drugie miejsce w tabeli i jest na nim dobrze ugruntowana. Dojlidy walczą o utrzymanie czwartej pozycji, ale niezależnie od piątkowego wyniku w pierwszej rundzie fazy play-off naszym przeciwnikiem będzie Polonia Bytom. Jeżeli wygramy z Bydgoszczą, to dwumecz z Bytomiem rozpoczniemy na swojej sali. Jeśli przegramy, najpierw czeka nas mecz wyjazdowy. ” – komentuje menadżer klubu, Piotr Anchim.

Piątkowy mecz rozegranie zostanie na małej hali Zespołu Szkół Rolniczych (wejście od strony boiska). Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków!